Polska, Medal Dziesięciolecia Odzyskanej Niepodległości, 1928

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 12-08-2021 22:35:00
327986
Opis: Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), Medal Dziesięciolecia Odzyskanej Niepodległości, 1928, Warszawa, Głowa Józefa Piłsudskiego w lewo, z lewej sygnatrura J.AVMILLER, na stronie odwrotnej oracz z pługiem, usuwający osty, niżej 1918•1928, niżej znak mennicy, odznaczenie jednoczęściowe, mocowane na wstążkę, wykonane w Mennicy Państwowej
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 35.1 mm, 25.4 g (ze wstążką)

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 257

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  70 zł
4)  36 zł