Polska, stempel do laku, XVIII w. (?)

Cena wylicytowana: 440 zł
Aukcja zakończyła się 12-08-2021 22:33:40
327989
Opis: Polska, stempel do laku, XVIII w. (?), stempel z herbem Rawicz, z boków litery T - O
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 12.73 g

Cena końcowa: 440 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 358

1)  440 zł
2)  430 zł
3)  370 zł
4)  350 zł
5)  330 zł
6)  320 zł
7)  110 zł
8)  100 zł
9)  90 zł