Polska, Odznaka Wzorowego Strzelca Wyborowego wz. 1953, od 1953

Cena wylicytowana: 480 zł
Aukcja zakończyła się 12-08-2021 22:32:40
327999
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Odznaka Wzorowego Strzelca Wyborowego wz. 1953, od 1953, Warszawa, Tarcza na której karabin i tarcza, wyżej WZOROWY / STRZELEC / WYBOROWY, na dole połowa koła zębatego, z którego wyrastają dwa kłosy zboża, odznaka jednoczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana MENNICA - PAŃSTWOWA
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz srebrzony, emalia, aluminium, 28.8 x 40.8 mm, 16.21 g
Literatura: Wełna Odznaki 192

Cena końcowa: 480 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 304

1)  480 zł
2)  470 zł
3)  450 zł
4)  165 zł
5)  155 zł
6)  125 zł
7)  120 zł
8)  105 zł
9)  100 zł
10)  55 zł
11)  36 zł
12)  36 zł
13)  32 zł