Polska, odznaka absolwenta Szkoły Głównej Gospodarstwa WIejskiego

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 12-08-2021 22:30:20
327992
Opis: Polska - II Rzeczpospolita (1918–1939), odznaka absolwenta Szkoły Głównej Gospodarstwa WIejskiego, Orzeł z gałązkami w szponach, wokół trzy gwiazdy, całość w wieńcu w którego dolnej części SGGW, odznaka dwuczęściowa, mocoawana na słupek, nakrętka sygnowana J. MAJEWICZ - WARSZAWA / SENATORSKA 4
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, brąz, emalia, filc, 22.3 mm, 7.79 g (z nakrętką i podkładką)

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 345

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  100 zł
4)  75 zł
5)  55 zł
6)  50 zł
7)  40 zł
8)  38 zł
9)  36 zł