Rosja, 50 kopiejek, 1913 (B•C)

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 12-08-2021 22:28:00
328596
Opis: Rosja - Mikołaj II (1894–1917), 50 kopiejek, 1913 (B•C), Petersburg
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, bardzo ładne
Literatura: Bitkin 93, Kazakov 440

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 203

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  185 zł
4)  145 zł
5)  135 zł
6)  115 zł
7)  105 zł
8)  95 zł