Rosja, 50 kopiejek, 1912 (Э•Б)

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 12-08-2021 22:27:40
328595
Opis: Rosja - Mikołaj II (1894–1917), 50 kopiejek, 1912 (Э•Б), Petersburg
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna, ładnie zachowane
Literatura: Bitkin 91, Kazakov 417

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 225

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  120 zł
4)  85 zł
5)  75 zł
6)  65 zł
7)  60 zł