Niemcy, 3 marki, 1911 A

Niemcy, 3 marki, 1911 A

Niemcy, 3 marki, 1911 A

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 12-08-2021 22:23:40
326667
Opis: Niemcy - Prusy – królestwo (1701–1918) - Wilhelm II (1888–1918), 3 marki, 1911 A, Berlin, 100-lecie Uniwersytetu we Wrocławiu / Jahrhundertfeier der Universität Breslau
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna, przetarte, ale ładne
Literatura: AKS 138, Jaeger 108

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 114

1)  210 zł
2)  210 zł
3)  185 zł
4)  180 zł
5)  170 zł
6)  165 zł
7)  150 zł
8)  140 zł
9)  135 zł
10)  120 zł