Niemcy, 2 marki, 1888 A

Niemcy, 2 marki, 1888 A

Niemcy, 2 marki, 1888 A

Cena wylicytowana: 500 zł
Aukcja zakończyła się 12-08-2021 22:23:20
328701
Opis: Niemcy - Prusy – królestwo (1701–1918) - Fryderyk III 1888, 2 marki, 1888 A, Berlin
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: piękne, patyna
Literatura: AKS 122, Jaeger 98

Cena końcowa: 500 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 481

1)  500 zł
2)  490 zł
3)  380 zł
4)  360 zł
5)  340 zł
6)  280 zł
7)  260 zł
8)  250 zł
9)  230 zł
10)  210 zł
11)  200 zł
12)  195 zł
13)  190 zł
14)  185 zł
15)  180 zł