Niemcy, talar, 1607 HR

Niemcy, talar, 1607 HR

Niemcy, talar, 1607 HR

Cena wylicytowana: 1 300 zł
Aukcja zakończyła się 12-08-2021 22:17:40
328737
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska (1547–1918) - Krystian II, Jan Jerzy I i August (1591–1611), talar, 1607 HR, Drezno, Aw: Półpostać Krystiana z mieczem i hełmem w dłoni przedziela datę, napis, Rw: Półpostacie Jana Jerzego i Augusta zwrócone ku sobie, legenda w otoku
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28.86 g, ciemna patyna
Literatura: Davenport 7566 Keilitz/Kahnt 228, Schnee 767

Cena końcowa: 1 300 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 234

1)  1 300 zł
2)  1 250 zł
3)  960 zł
4)  760 zł
5)  740 zł
6)  720 zł
7)  700 zł
8)  660 zł
9)  540 zł
10)  500 zł
11)  490 zł
12)  480 zł