Niemcy, 2 1/2 grosza srebrnego, 1842 A

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 12-08-2021 22:16:40
328716
Opis: Niemcy - Prusy – królestwo (1701–1918) - Fryderyk Wilhelm IV (1840–1861), 2 1/2 grosza srebrnego, 1842 A, Berlin
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: czyszczone, miejscowa patyna
Literatura: AKS 83

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 16 zł
Cena szacunkowa: 25 zł
Ilość odsłon: 85

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  18 zł