Niemcy, 2/3 talara (gulden), 1764 IDB

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 12-08-2021 22:12:40
328698
Opis: Niemcy - Brunszwik-Wolfenbüttel - Karol I (1735–1780), 2/3 talara (gulden), 1764 IDB, Braunschweig
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Welter 2733, Fiala 2104

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 112

1)  330 zł
2)  320 zł
3)  195 zł
4)  180 zł