Niemcy, grosz maryjny, 1625

Niemcy, grosz maryjny, 1625

Niemcy, grosz maryjny, 1625

Cena wylicytowana: 32 zł
Aukcja zakończyła się 12-08-2021 22:12:20
328333
Opis: Niemcy - Brunszwik-Wolfenbüttel - Fryderyk Ulryk (1613–1634), grosz maryjny, 1625
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: KM 134

Cena końcowa: 32 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 85

1)  32 zł
2)  30 zł