Niemcy, 1/48 talara, 1793

Niemcy, 1/48 talara, 1793

Niemcy, 1/48 talara, 1793

Cena wylicytowana: 30 zł
Aukcja zakończyła się 12-08-2021 22:10:00
328718
Opis: Niemcy - Anhalt - Bernburg - Fryderyk Albrecht (1765–1796), 1/48 talara, 1793, Silberhütte
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, rysy przy monogramie
Literatura: Mann 701b

Cena końcowa: 30 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 91

1)  30 zł