Austria, talar, 1696

Austria, talar, 1696

Austria, talar, 1696

Cena wylicytowana: 1 550 zł
Aukcja zakończyła się 12-08-2021 22:00:20
328734
Opis: Austria - Leopold I (1657–1705), talar, 1696, Kremnica, Aw: Popiersie władcy w zbroi w prawo, w otoku legenda, Rw: Pod koroną Orzeł cesarski z tarczą herbową na piersi, legenda w otoku
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28.60 g, ciemna patyna
Literatura: Davenport 3264, Huszár 1374, Herinek 740

Cena końcowa: 1 550 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 525

1)  1 550 zł
2)  1 500 zł
3)  1 300 zł
4)  940 zł
5)  860 zł
6)  820 zł
7)  720 zł
8)  700 zł
9)  680 zł
10)  660 zł
11)  640 zł
12)  620 zł
13)  600 zł