Austria, 3 krajcary, 1625

Austria, 3 krajcary, 1625

Austria, 3 krajcary, 1625

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 12-08-2021 21:59:40
328618
Opis: Austria - Ferdynand II (1619–1637), 3 krajcary, 1625, Sankt Pölten
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Herinek 1063

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 160

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  180 zł
4)  125 zł
5)  34 zł
6)  32 zł
7)  30 zł