Prusy Książęce (1525–1657), denar, bez daty

Cena wylicytowana: 170 zł
Aukcja zakończyła się 12-08-2021 21:55:40
328212
Opis: Prusy Książęce (1525–1657) - Albert Hohenzollern (1525–1568), denar, bez daty, Królewiec, rozety po bokach monogramu
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kop. 3751 (R3), Slg. Marienburg 1112, Voss. 1308

Cena końcowa: 170 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 225

1)  170 zł
2)  165 zł
3)  160 zł
4)  90 zł
5)  85 zł
6)  60 zł
7)  46 zł