Polska, 10 złotych, 1937

Polska, 10 złotych, 1937

Polska, 10 złotych, 1937

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 12-08-2021 21:36:00
327552
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - monety obiegowe, 10 złotych, 1937, Warszawa, Józef Piłsudski
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Parchimowicz 124d

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 193

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  100 zł
4)  95 zł
5)  90 zł
6)  85 zł
7)  75 zł
8)  65 zł
9)  60 zł
10)  55 zł
11)  50 zł
12)  48 zł