Polska, ort, 1622

Polska, ort, 1622

Polska, ort, 1622

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 12-08-2021 21:21:00
326727
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, ort, 1622, Bydgoszcz, końcówka napisu PRV M
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Shatalin BD22-161

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 214

1)  165 zł
2)  165 zł
3)  155 zł
4)  125 zł
5)  110 zł
6)  100 zł
7)  95 zł
8)  75 zł