Węgry, brakteat, I poł. XIII w.

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 12-08-2021 21:11:40
328208
Opis: Węgry - Bela IV Wielki (1235–1270), brakteat, I poł. XIII w., Głowa z długimi włosami w lewo, perełki na wale
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 15.5 mm, 0.34 g
Literatura: Frynas H.18.51, Huszár 192, Lengyel 18/21

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 84

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  95 zł