Niemcy, denar, X/XI w.

Niemcy, denar, X/XI w.

Niemcy, denar, X/XI w.

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 12-08-2021 21:08:00
328227
Opis: Niemcy - Dolna Lotaryngia - Kolonia- arcybiskupstwo, denar, X/XI w., Aw: Krzyż, legenda, Rw: S / OLONII / A
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 15.6 mm, 1.56 g

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 115

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  105 zł
4)  55 zł