Niderlandy, zestaw dwóch denarów, pocz. XI w.

Cena wylicytowana: 980 zł
Aukcja zakończyła się 12-08-2021 21:07:40
327486
Opis: Niderlandy - Walonia - Namur (Namen) - Henryk II (1002–1024), zestaw dwóch denarów, pocz. XI w., 1. Głowa cesarza bez nakrycia głowy w lewo [I]MP [H]ENRIC[VS]; / Pierścień, po bokach pionowe belki, powyżej krzyż, wokoło fragmenty napisu; 2. Krzyż z kulkami w kątach, wokoło napis / Nieczytelny rewers
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro 1.10 i 1.05 g, wyjątkowy egzemplarz ZILUSTROWANY W DANNENBERGU, razem 2 sztuki
Literatura: Dbg 1191 (ten egzemplarz posłużył do zilustrowania w katalogu Dannenberga)

Cena końcowa: 980 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 209

1)  980 zł
2)  960 zł
3)  920 zł
4)  720 zł
5)  220 zł
6)  130 zł
7)  110 zł
8)  100 zł
9)  75 zł