Cesarstwo Rzymskie, as, 134-138

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 12-08-2021 20:57:20
328171
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Hadrian (117–138), as, 134-138, Rzym, Aw: Głowa cesarza w wieńcu laurowym w prawo, HADRIANVS AVG COS [III P P], Rw: Libertas trzymająca pileus i berło, LIBERTAS PVBLICA, w polach S - C
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 25.0 mm, 10.58 g, zielona patyna
Literatura: RIC 818

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 124

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  70 zł
4)  55 zł
5)  48 zł