Cesarstwo Rzymskie, denar, 136

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 12-08-2021 20:54:00
328049
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Hadrian (117–138), denar, 136, Rzym, Aw: Głowa cesarza w prawo, HADRIANVS AVG COS III P P; Rw: Aegyptos leżąca w lewo, trzymająca sistrum, przed nią ibis, AEGYPTOS
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 2.76 g, patyna
Literatura: RIC 297

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 198

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  175 zł
4)  170 zł
5)  135 zł
6)  125 zł
7)  100 zł
8)  85 zł
9)  65 zł
10)  60 zł