Cesarstwo Rzymskie, denar, 79

Cesarstwo Rzymskie, denar, 79

Cesarstwo Rzymskie, denar, 79

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 12-08-2021 20:52:20
328043
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Domicjan (81–96) - jako cezar 69–81, denar, 79, Rzym, Aw: Głowa Domicjana w wieńcu laurowym w prawo, CAESAR AVG F DOMITIANVS COS VI, Rw: Westa siedząca w lewo, trzymająca palldium i berło, PRINCEPS IVVENTVTIS
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 3.15 g, patyna
Literatura: RIC 244, C. 378

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 96

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  85 zł
4)  80 zł
5)  75 zł