Grecja i posthellenistyczne, brąz, II w. pne

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 12-08-2021 20:42:40
328193
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Tessalia - Liga Tessalska, brąz, II w. pne, Aw: Głowa Apollo w prawo, Rw: Atena krocząca w prawo, trzymająca tarczę i włócznię, ΘΕΣΣΑ-ΛΩΝ
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: brąz, 20.0 mm, 5.47 g, patyna
Literatura: BCD Thessaly II 898 - 900

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 285

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  75 zł
4)  55 zł
5)  46 zł
6)  42 zł
7)  38 zł
8)  36 zł
9)  34 zł
10)  30 zł