Polska, 2 marki, 9.12.1916

Polska, 2 marki, 9.12.1916

Polska, 2 marki, 9.12.1916

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 12-08-2021 20:02:40
328574
Opis: Polska - Generalne Gubernatorstwo Warszawskie (1915–1918), 2 marki, 9.12.1916, "Generał", seria B, numeracja 1769440
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: przegięcie w poziomie, drobne przebarwienia i przybrudzenia papieru, ślady po drobnych złamaniach, banknot po subtelnej konserwacji
Literatura: Lucow 277 (R2), Miłczak 9b, Ros. 451b

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 170

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  100 zł
4)  90 zł
5)  90 zł