Polska, medal na pamiątkę 200. rocznicy urodzin Tadeusza Kościuszki, 1946

Cena wylicytowana: 560 zł
Aukcja zakończyła się 08-07-2021 22:39:20
320759
Opis: Polska - II RP powojenna (1944–1952), medal na pamiątkę 200. rocznicy urodzin Tadeusza Kościuszki, 1946, Warszawa, Aw: Popiersie Tadeusza Kościuszki w prawo, TADEUSZ KOŚCIUSZKO - 1746 - 1946; Rw: Kościuszko i kosynierzy, TOWARZYSTWO NUMIZMATYCZNE - W KRAKOWIE - GŁÓWNY KOMITET KOŚCIUSZKOWSKI, na obrzeżu punca srebra, medal projektu Franciszka Kalfasa, na obrzeżu punca srebra 925
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, 62.5 mm, 134.67 g, miejscowo przeszlifowane obrzeże
Literatura: MMP 46/4, Paszkowycz 3/46

Cena końcowa: 560 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 192

1)  560 zł
2)  540 zł
3)  500 zł
4)  430 zł
5)  410 zł
6)  370 zł
7)  240 zł