Polska, medal na pamiątkę chrztu, II poł. XIX w.

Cena wylicytowana: 430 zł
Aukcja zakończyła się 08-07-2021 22:39:00
320800
Opis: Polska - XIX wiek, medal na pamiątkę chrztu, II poł. XIX w., Aw: Św. Jan stojący na skale, udzielający chrztu stojącemu w wodzie Jezusowi, u góry Gołębica, JEDEN BÓG, JEDNA WIARA, JEDEN CHRZEST, Rw; NA PAMIĄTKĘ / CHRZTU / Janowi Pieniążek / d 4 Maja 1890 r / od / L Lipskiego, niżej krzyż, kotwica i gorejące serce, na obrzeżu punce srebra
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 49.8 mm, 34.98 g, lekko przetarty

Cena końcowa: 430 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 188

1)  430 zł
2)  420 zł
3)  300 zł
4)  180 zł
5)  160 zł
6)  115 zł
7)  90 zł