Polska, medal na pamiątkę chrztu, ok. 1870

Cena wylicytowana: 420 zł
Aukcja zakończyła się 08-07-2021 22:38:40
320806
Opis: Polska - XIX wiek, medal na pamiątkę chrztu, ok. 1870, Aw: Św. Jan stojący na skale, udzielający chrztu stojącemu w wodzie Jezusowi, u góry Gołębica, JEDEN BÓG, JEDNA WIARA, JEDEN CHRZEST, Rw; NA PAMIĄTKĘ / CHRZTU / Jadwidze Maryi Łaguna / uro. d. 21 Września 1879r. / od / M. i T. Ł., niżej krzyż, kotwica i gorejące serce, na obrzeżu punce srebra
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 54.7 mm, 45.29 g, przetarty

Cena końcowa: 420 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 16
Ilość odsłon: 177

1)  420 zł
2)  410 zł
3)  320 zł
4)  300 zł
5)  240 zł
6)  200 zł
7)  180 zł
8)  120 zł