Polska, krzyż harcerski

Polska, krzyż harcerski

Polska, krzyż harcerski

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 08-07-2021 22:38:20
326981
Opis: Polska - II Rzeczpospolita (1918–1939), krzyż harcerski, seria XLV, numeracja 187, krzyż czteroczęściowy, bity z kontrą, mocowany na słupek, nakrętka niesygnowana, dodatkowo na lilię i wieniec nałożone nakładki z miedzi złoconej
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz srebrzony, miedź złocona, 26.6 x 26.5 mm, 7.18 g (z nakrętką)

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 349

1)  320 zł
2)  310 zł
3)  300 zł
4)  260 zł
5)  220 zł
6)  210 zł
7)  115 zł
8)  105 zł
9)  100 zł
10)  60 zł