Niemcy, Kreissieger 1942 (odznaka fantazyjna)

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 08-07-2021 22:37:40
327056
Opis: Niemcy - III Rzesza (1933–1945), Kreissieger 1942 (odznaka fantazyjna), Tarcza na której Orzeł trzymający w szponach koło zębate, na kole zębatym romb, w którym swastyka i biała oraz czerwona emalia, na stronie odwrotnej sygnatura A. G. THAM / GABLONZ A N, odznaka trzyczęściowa, mocowana na szpilkę
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz lany, emalia, 48.4 x 49.3 mm, 31.92 g

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 359

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  80 zł
4)  70 zł
5)  60 zł
6)  60 zł
7)  26 zł
8)  22 zł
9)  20 zł