Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1/2 dolara, 1877 S

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 08-07-2021 22:31:40
325581
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1/2 dolara, 1877 S, San Francisco, typ Liberty Seated
Stan zachowania: IV+, Choice Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby "900", miejscowa patyna
Literatura: KM A99

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 66

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  105 zł
4)  75 zł
5)  70 zł
6)  65 zł