Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1/2 dolara, 1876

Cena wylicytowana: 290 zł
Aukcja zakończyła się 08-07-2021 22:31:20
325578
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1/2 dolara, 1876, Filadelfia, typ Liberty Seated
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: srebro próby "900", miejscowa patyna
Literatura: KM A99

Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 131

1)  290 zł
2)  280 zł
3)  270 zł
4)  190 zł
5)  140 zł
6)  130 zł
7)  125 zł