Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1/2 dolara, 1867 S

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 08-07-2021 22:31:00
325577
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1/2 dolara, 1867 S, San Francisco, typ Liberty Seated
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro próby "900", miejscowa patyna
Literatura: KM 99

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 86

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  230 zł
4)  190 zł
5)  140 zł
6)  135 zł
7)  130 zł
8)  120 zł