Niemcy, 3 marki, 1925 A

Niemcy, 3 marki, 1925 A

Niemcy, 3 marki, 1925 A

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 08-07-2021 22:21:20
326695
Opis: Niemcy - Republika Weimarska (1918–1933), 3 marki, 1925 A, Berlin, 1.000-lecie przyłączenia Nadrenii do Niemiec / Jahrtausendfeier der Rheinlande
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: AKS 73, Jaeger 321

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 73

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  130 zł
4)  90 zł
5)  85 zł
6)  75 zł
7)  70 zł
8)  65 zł
9)  60 zł