Niemcy, 5 marek, 1929 A

Niemcy, 5 marek, 1929 A

Niemcy, 5 marek, 1929 A

Cena wylicytowana: 350 zł
Aukcja zakończyła się 08-07-2021 22:20:20
326686
Opis: Niemcy - Republika Weimarska (1918–1933), 5 marek, 1929 A, Berlin, Gotthold Ephraim Lessing 1729-1929
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: AKS 63, Jaeger 336

Cena końcowa: 350 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 85

1)  350 zł
2)  340 zł
3)  250 zł
4)  240 zł
5)  190 zł
6)  185 zł
7)  180 zł