Niemcy, 5 marek, 1914 A

Niemcy, 5 marek, 1914 A

Niemcy, 5 marek, 1914 A

Cena wylicytowana: 200 zł
Aukcja zakończyła się 08-07-2021 22:17:00
326659
Opis: Niemcy - Prusy- królestwo (1701–1918) - Wilhelm II (1888–1918), 5 marek, 1914 A, Berlin, popiersie cesarza w mundurze
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: AKS 130, Jaeger 114

Cena końcowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 123

1)  200 zł
2)  195 zł
3)  185 zł
4)  180 zł
5)  175 zł
6)  150 zł
7)  115 zł
8)  110 zł
9)  105 zł
10)  95 zł