Niemcy, 2 marki, 1904 A

Niemcy, 2 marki, 1904 A

Niemcy, 2 marki, 1904 A

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 08-07-2021 22:15:40
326653
Opis: Niemcy - Hesja - Darmstadt - Ernest Ludwik (1892–1918), 2 marki, 1904 A, Berlin, wybite na 400. rocznicę urodzin Filipa Wielkodusznego
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: subtelna patyna, pięknie zachowane
Literatura: AKS 162, Jaeger 74

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 105

1)  300 zł
2)  290 zł
3)  250 zł
4)  220 zł
5)  195 zł
6)  190 zł
7)  185 zł
8)  180 zł