Niemcy, 5 marek, 1876 J

Niemcy, 5 marek, 1876 J

Niemcy, 5 marek, 1876 J

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 08-07-2021 22:14:40
326650
Opis: Niemcy - Hamburg- miasto - system markowy, 5 marek, 1876 J, Hamburg
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: AKS 44, Jaeger 62

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 112

1)  175 zł
2)  170 zł
3)  160 zł
4)  115 zł
5)  105 zł
6)  95 zł
7)  75 zł