Niemcy, 3 marki, 1911 D

Niemcy, 3 marki, 1911 D

Niemcy, 3 marki, 1911 D

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 08-07-2021 22:13:20
326644
Opis: Niemcy - Bawaria - regent Luitpold 1911, 3 marki, 1911 D, Monachium, na 90. rocznicę urodzin Luitpolda
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna
Literatura: AKS 206, Jaeger 49

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 131

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  200 zł
4)  105 zł
5)  100 zł
6)  90 zł
7)  80 zł