Niemcy, 5 marek, 1911

Niemcy, 5 marek, 1911

Niemcy, 5 marek, 1911

Cena wylicytowana: 390 zł
Aukcja zakończyła się 08-07-2021 22:13:00
326643
Opis: Niemcy - Bawaria - regent Luitpold 1911, 5 marek, 1911, Monachium, na 90. rocznicę urodzin regenta
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: awers lekko przetarty, patyna
Literatura: AKS 205, Jaeger 50

Cena końcowa: 390 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 126

1)  390 zł
2)  380 zł
3)  330 zł
4)  290 zł
5)  270 zł
6)  260 zł
7)  250 zł
8)  240 zł
9)  200 zł