Niemcy, talar, 1624

Niemcy, talar, 1624

Niemcy, talar, 1624

Cena wylicytowana: 1 300 zł
Aukcja zakończyła się 08-07-2021 22:07:00
326992
Opis: Niemcy - Norymberga - Ferdynand II (1619–1637), talar, 1624, Norymberga, Aw: Tarcze herbowe, data w polu 16-24, MONETA ARGENTEA REIPVB NVRENBERG, Rw: Ukoronowany, dwugłowy Orzeł, FERDINANDI II D G ROMAN IMPER SEMP AVGVST D P
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 29.13 g, patyna
Literatura: Davenport 5636, Kellner 230a, Slg. Erlanger 398

Cena końcowa: 1 300 zł
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość odsłon: 132

1)  1 300 zł
2)  1 250 zł
3)  1 200 zł