Niemcy, dwutalar = 3 1/2 guldena, 1862

Cena wylicytowana: 900 zł
Aukcja zakończyła się 08-07-2021 22:05:00
326990
Opis: Niemcy - Frankfurt- miasto, dwutalar = 3 1/2 guldena, 1862, Frankfurt
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: AKS 4, Davenport 651, Thun 145

Cena końcowa: 900 zł
Cena wywoławcza: 760 zł
Cena szacunkowa: 1 250 zł
Ilość odsłon: 180

1)  900 zł
2)  880 zł
3)  840 zł
4)  820 zł
5)  800 zł
6)  780 zł
7)  760 zł