Polska, 10 złotych, 1939

Polska, 10 złotych, 1939

Polska, 10 złotych, 1939

Cena wylicytowana: 195 zł
Aukcja zakończyła się 08-07-2021 21:36:00
327260
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: lekko czyszczone, uszkodzenia na obrzeżu
Literatura: Parchimowicz 124f

Cena końcowa: 195 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 128

1)  195 zł
2)  190 zł
3)  180 zł
4)  150 zł
5)  130 zł
6)  125 zł
7)  120 zł
8)  115 zł
9)  110 zł
10)  105 zł
11)  95 zł