Polska, 1 złoty, 1830 FH

Polska, 1 złoty, 1830 FH

Polska, 1 złoty, 1830 FH

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 08-07-2021 21:30:20
326760
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe (1815–1835) - Mikołaj I (1825–1855), 1 złoty, 1830 FH, Warszawa, odmiana z kropkami po ZŁO i POL, pod wieńcem z liści dębowych inicjały mincerza FH (Fryderyk Hunger)
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 999, H-Cz. 3642, Kop. 2681 (R), Plage 73, Berezowski 2.50 zł

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 210

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  290 zł
4)  210 zł
5)  200 zł
6)  190 zł
7)  180 zł
8)  175 zł
9)  170 zł
10)  165 zł
11)  160 zł
12)  155 zł
13)  150 zł