Polska, 5 złotych, 1817 IB

Polska, 5 złotych, 1817 IB

Polska, 5 złotych, 1817 IB

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 08-07-2021 21:28:40
326755
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe (1815–1835) - Aleksander I (1801–1825), 5 złotych, 1817 IB, Warszawa, odmiana z dłużym ogonem Orła
Stan zachowania: IV+, Choice Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 828, Plage 35, Berezowski 6 zł

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 156

1)  240 zł
2)  230 zł
3)  220 zł
4)  210 zł
5)  200 zł
6)  155 zł
7)  150 zł