Polska, złotówka, 1787 EB

Polska, złotówka, 1787 EB

Polska, złotówka, 1787 EB

Cena wylicytowana: 600 zł
Aukcja zakończyła się 08-07-2021 21:25:20
326739
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski (1764–1795) - monety koronne, złotówka, 1787 EB, Warszawa, litery EB (inicjały mincerza Efraima Brenna) pod tarczą herbową
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, rysa z lewej strony rewersu, ale dość ładnie zachowana moneta
Literatura: Parchimowicz SAP 22.a, Plage 295, Berezowski 1.25 zł

Cena końcowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 343

1)  600 zł
2)  580 zł
3)  420 zł
4)  400 zł
5)  380 zł
6)  360 zł
7)  330 zł
8)  320 zł
9)  310 zł
10)  300 zł
11)  290 zł
12)  270 zł
13)  260 zł
14)  250 zł