Cesarstwo Rzymskie, brąz, 378-383

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 08-07-2021 21:09:00
326911
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Arkadiusz (383–408), brąz, 378-383, Konstantynopol, Aw: Popiersie Arkadiusza z tarczą i włócznią w prawo, powyżej dłoń trzymająca wieniec, D N ARCADIVS P F AVG, Rw: Władca stojący na wprost, ze sztandarem oraz tarczą, z lewej strony jeniec, GLORIA ROMANORVM, w odcinku CONΓ
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: brąz, 24.5 mm, 6.05 g, patyna
Literatura: RIC 53b

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 119

1)  80 zł
2)  80 zł
3)  70 zł