Grecja i posthellenistyczne, brąz, III w. pne

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 08-07-2021 20:57:40
326892
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Bospor Cymeryjski - Pantikapea, brąz, III w. pne, Aw: Głowa satyra w lewo, Rw: Głowa lwa w lewo, pod nią jesiotr, w polu ΠΑN
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 19.8 mm, 6.11 g
Literatura: MacDonald 70, Anokhin 1039

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 247

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  80 zł
4)  75 zł
5)  60 zł
6)  44 zł
7)  42 zł
8)  40 zł
9)  38 zł