Grecja i posthellenistyczne, lot 2 x brąz w kształcie delfina, VI–V w. pne

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 08-07-2021 20:56:20
326888
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Tracja - Olbia, lot 2 x brąz w kształcie delfina, VI–V w. pne
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: brąz, 23.6 x 9.4 mm oraz 23.8 x 9.4 mm, 1.71 g i 1.41 g, razem 2 sztuki

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 144

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  120 zł
4)  100 zł
5)  50 zł
6)  46 zł
7)  42 zł
8)  38 zł